Új munka törvénykönyve 2019 season

Elsődleges VIT Az életerő (angolul: vitality, VIT) határozza meg a karakter élet pontjait, valamint az életerő regenerációt és a védelmet. Minden pont az életerőn növeli a védelmet 1-el Minden pont növeli az élet pontjaid 40-el. 3 pont az életerőn növeli a mágikus védelmet 1-el INT Az intelligencia (angolul: intelligence, INT) hatással van a mágikus támadó értékre, a mágikus védelemre, a készség kárra, növeli a Sámánok és Surák varázslatainak értékét, valamint a Sámánoknál hatással van az ütés károkra. Minden pont növeli a mágikus támadást 2-vel Minden pont növeli a mágikus védelmet 1-el Minden pont 20-al emeli a manna pontokat Minden pont növeli a sámánok támadó értékét 1-el ÜGY Az ügyesség (angolul: dexterity, DEX) hatással van az átlag kárra, a készség kárra és a kitérés értékére. Minden harmadik pont növeli a kitérés értékét 1-el (ha az ügyesség 90, akkor csak minden ötödik) Minden harmadik pont növeli a támadó értéket Minden harmadik pont növeli a készség kárt Minden harmadik pont növeli a nindzsák támadó értékét 1-el ERŐ Erő (angolul: strength, STR) befolyásolja a támadó értéket, és így az átlag károkra és a fizikai támadásokra is hatással van.

Metin2 wiki bónuszok world

Állapotértékek és fejlesztési költségek Bőr öv+0 Szinttől: 70 Maximum Manapont 10 Foglalat 0 [Felszerelhető] Mindegyik 1 Fogl. 2 Fogl. 0 További helyek bájitalokhoz Bőr öv+1 Szinttől: 70 Maximum Manapont 10 Foglalat 1 1 További helyek bájitalokhoz Bőr öv+2 Szinttől: 70 Maximum Manapont 20 Foglalat 1 4 Fogl. Bőr öv+3 Szinttől: 70 Maximum Manapont 30 Foglalat 1 3 Fogl. 6 Fogl. Bőr öv+4 Szinttől: 70 Maximum Manapont 40 Foglalat 1 8 Fogl. Bőr öv+5 Szinttől: 70 Maximum Manapont 50 Foglalat 2 5 Fogl. 10 Fogl. 2 További helyek bájitalokhoz Bőr öv+6 Szinttől: 70 Maximum Manapont 60 Foglalat 2 12 Fogl. Bőr öv+7 Szinttől: 70 Maximum Manapont 80 Foglalat 4 16 Fogl. 4 További helyek bájitalokhoz Bőr öv+8 Szinttől: 70 Maximum Manapont 100 Foglalat 4 20 Fogl. Bőr öv+9 Szinttől: 70 Maximum Manapont 200 Foglalat 6 40 Fogl. 6 További helyek bájitalokhoz

Wiki információk Amennyiben egy lapon elírást találtál vagy kiegészítést javasolnál, kérünk, hogy a wiki{kukac} e-mail címünkre vagy a [ Discord] chat szobában jelentsd be nekünk. Ne ess kétségbe, ha a szobában senki nem válaszol vagy senki nem segít: az iRC nem mágikus szolgáltatás, hanem egyfajta kommunikációs médium; a szerkesztők és az adminok élnek, dolgoznak, alszanak - néha senki nem tud segíteni. Írd be a problémádat, és általában később valaki olvassa, és ha tud, reagál rá vagy csak simán szerkeszti az adott lapot, hogyha valóban szükséges. Ha úgy érzed, elég tudással rendelkezel ahhoz, hogy wiki szerkesztőként részt vegyél a munkánkban, akkor az adminnnak küldj egy hosszabb hangvételű bemutatkozó levelet. A jelentkezés feltételei: wiki nyelvezet ismerete játék megfelelő ismerete meglévő ingame account.

Metin2 wiki bónuszok full

Küldetések A biológus vizsgálata 2 +5% véglegesen A biológus vizsgálata 6 +6% véglegesen Felszerelések Sisakok 1% - 8% (Véletlenszerű bónusz) Cipők Karkötők 1% - 15% (Szintfüggő alap bónusz) Fegyverek 15% - 32% (Fix bónusz) Képességek Harci mámor (csak Testharcos) 2% - 62% (Szintfüggő) Gyorsulás (csak Céh készség) +4, 3% - 30% (Szintfüggő) Dühöngőnek kinevez ( Vezetés) 3% - 7% (Szintfüggő)

Védekezés A védelem csökkenti a játékost ért sebzéseket. A játékos védelmét az általa viselt felszerelések (pl. Cipők, Sisakok, Pajzsok) valamint az életerő határozza meg. A védelem érték nélküli arányos bónuszok a következőképpen néznek ki: Szint + Életerő + Felszerelés Jellemzők Mozgási sebesség A mozgási sebesség megmutatja milyen gyorsan ér a karakter "A" pontból "B" pontba. Van egy kezdő alapértéke, amely 100%, ezt különböző hatások következtében növelhetjük, illetve csökkenthetjük. A mozgási sebesség növelhető Cipőkkel, Fülbevalókkal, Készségekkel, Italokkal (lila ital, főzetek), illetve Szellemkövekkel növelhetjük. Továbbá növeli a mozgási sebességet néhány küldetés: A Biológus vizsgálata 1, valamint A biológus vizsgálata 5. A maximális mozgási sebesség korlátozva van, ennek az értéke 200. A játék nem kezel 200 feletti sebességet, hiába szerepel nagyobb szám a karakterlapon. Varázs sebesség Példa: A régi = Régi feltöltődési sebesség A új = Új feltöltődési sebesség Támadási sebesség Forrás Tárgy Támadási sebesség bónusz Kombináció Italok Zöld ital (kicsi) 10% 10 percig Zöld ital (közepes) 20% 10 percig Grillezett Amúr Zöld ital (nagy) 30% 10 percig Hwal-víz 3% 3 percig Sárga Harmat 2-8% 1-10 percig Támadó ital +10 10% 30 percig Támadó ital +15 15% 30 percig Halloween nyalóka 20% 7 napig?

Metin2 wiki bónuszok english

Minden pont növeli a támadás értékét 1-el. Minden második pont növeli a surák és harcosok támadó értékét 1-el. Másodlagos Mágia támadás A mágia támadás érték nélküli arányos bónuszok a következőképpen néznek ki: Szint + Intelligencia + "Mágikus támadása egy fegyvernek" Ha nincs egy fegyvernek mágikus támadó értéke (pl: Vörösvaspenge), abban az esetben a támadó érték fele. Mágia védekezés A mágia védekezés érték nélküli arányos bónuszok a következőképpen néznek ki: Szint+ Intelligencia+ életerő /3 (Védelem - Életerő - Szint) /2 A Sötét védelem készség növeli a mágia védelmet, körülbelül a Védelem értékének a felével. Növeli a karakter védelmét az Erős test is, azonban ez nincs hatással a mágia védekezésre. Kitérés??? Támadás A támadó érték határozza meg egy játékos sebzését. A sebzés nagyságát a karakter által viselt fegyver támadó értéke határozza meg, valamint azok a felszerelések, amelyek ERŐ bónuszt tartalmaznak. Azonban az is lehetséges, hogy a játék során tartósan (esetleg örökre) növelhető a támadó érték.

Minden egy helyen Küldetések Üdvözlünk a Metin2 Wiki oldalán Örömmel üdvözlünk a hivatalos Wiki oldalán, mely egy útmutató a Metin2 MMORPG játékhoz. Már nagyon hosszú ideje a Sárkányisten figyeli a három királyságot, Shinsoot, Chunjot és Jinnot. De ez a fantasztikus világ most rettentő nyomás alatt van: a metinkövek hatására káosz és rombolás kezd eluralkodni mindenfele. Háború kezdődött a királyságok között. Vadállatok változtak szörnyekké, és vérszomjas démonok fenyegetnek mindenkit. Légy részese a harcnak, védd meg a királyságodat! Fedezz fel egy kalandokkal és sötét veszélyekkel teli keleti fantáziavilágot! Barangolj lenyűgöző tájakon és lépj izgalmas csatákba szövetségeseid oldalán. Válassz, hogy Harcos, Nindzsa, Sámán, Sura vagy Vérfarkas leszel és válj harcművészetek mesterévé! Erős hátasok és hűséges társak követnek utadon. Nézz szembe végzeteddel és légy Te az egész földrész hőse! A kezdő lépéseknél segítségedre lehet a Kezdők kézikönyve, valamint fontos elolvasnod a Biztonsági tanácsokat.

• ValóVilág: VV Vivi és VV Krisztián szakítottak